9 жовтих карток в дербі міста!!! ФК «Олімпік» – ФК «Свиспан» – 2:2 голи: Парфенюк Максим, 29, Малиш Антон, 41 – Тивонюк Андрій, 38, Банацький Максим, 67 попередження: Дзюбак Олександр, 60, Баглай Давид, 64, Михайлов Володимир, 64, Парфенюк Максим, 75 – Кухарчук Олег, 48, Тивонюк Андрій, 56, Якимчук Роман, 65, Мельник Андрій, 76, Єрмолін Василь, 80 14 травня – дата, яку чекали всі – початок чемпіонату, а тим більше одразу дербі. Команди не приховують своїх амбіцій і ставлять перед собою максимальні задачі. Матч почався нервово, багато помилок на рівному місці. Це і не дивно для початку чемпіонату, тим більше ніхто не хотів поступатись в боротьбі за кожен метр поля. До середини тайму у Олімпіка почалось щось клеїтись в атаці і гол не заставив себе чекати: швидка комбінація в короткий пас і один із багатьох новачків Максим Парфенюк відкриває рахунок ударом не сильним але точним в дальній кут. Здавалося б зараз Олімпік на куражі полетить розвивати успіх, але один з кутових приніс успіх саме Свиспану. Хаос в штрафній і удар із лінії воротарської Тивонюка Андрія (теж до речі один із багатьох новачків, але вже Свиспана) - 1:1. Гол схаменув Олімпік і невдовзі штрафний в декількох метрах від кутового і лицевої ліній приніс результат: знову подача, хаос і центральний захисник та віце-капітан команди Антон Малиш забиває з метра в пусті ворота. 2:1. Через декілька хвилин вже вивели на ворота Свиспана ще одного новачка Олімпіка Прокопчука Сергія, який мав робити рахунок 3:1 але не попав в ближній кут воріт. На тому і закінчили перший тайм. Другий тайм почався як і перший. Свиспан повинен був атакувати і був активнішим в атаці, Олімпік втікав в контратаки, але реально небезпечних моментів не було. Було трішки інше, груба гра з боку нашого суперника, багато жовтих карток, спорів, штовханини. Результат – 9 жовтих карток за матч. Все йшло спокійно і тут на рівному місті Олімпік привіз собі гол. Обрізка на виході із штрафного і форвард Свиспана Банацький Максим точним ударом в дальній верхній кут зрівнює рахунок – 2:2. Далі гра проходила в тому самому ключі. Але в кінці поєдинку запомнився Свиспан двома моментами. Спочатку небезпечний удар з далеку і ефектний стрибок Вєтрова Назара (теж - новачок Олімпіка), який перевів м’яч на кутовий. Ще в одному моменті голкіпер і захисник полоскотали нерви своїх вболівальників коли круглий від захисника чуть не залетів в свої ворота. Підсумок – 2:2!!! Це було справжнє класичне дербі, де було все!;)